Valorant Yerleştirme Maçları Boost

Garanti edilen win sayısından eksik win alınırsa; yerleştirme maçlarınız bittiğinde, alınan her bir lose için 2 adet net win sağlanacaktır.

1. Geçen Sezonki Kademeniz

Valorant Yerleştirme Maçları Boost

2. Sunucu

3. Maç Adedi

Tamamlanma Süresi: -

Win Garantisi : -

Ücret : -

Valorant Yerleştirme Maçları Boost

Riot Games’in uzun süreli projesi olan VALORANT 2020 yılında ilk önce betasıyla sonrasında full sürümüyle tüm oyunseverler ile buluştu. Normal FPS oyunlarına göre farklı bir oynanış şekli olan VALORANT oyuna Leauge Of Legends gibi ajan eklemesiyle tüm oyunseverlere ve özellikle FPS oyuncularına yeni bir bakış açısı sunuyor. Bir çok oyunseverin tercih ettiği son dönemde espor turnuvalarıyla da sesini çok duyurmuş olan VALORANT oyununda yükselmek artık sadece bir tık uzağınızda!

Valorant Yerleştirme Maçları Boost Satın Al

AnkaEloBoost liginiz sıfırlandığı zaman size yardımcı olarak sizin yerinize 5 maçınızı atarak en iyi ligden başlamanıza yardımcı olmaktadır. Anka Elo Boost kadrosunda yer alan profesyonel VALORANT oyuncularından birisi, oyuncunun hesabında oynaması için yönlendirilecektir. Geçen sezonki liginiz derecesiz, bronz, gümüş, altın, platin, elmas, ölümsüzlük, ışıyan olabilir. Ayrıca, birden beşe kadar maç adedi satın alma imkanı bulunmaktadır. Oluşturulacak sipariş, bir iki gün içerisinde tamamlanacaktır. Satın alınan maçlar için birtakım garantiler bulunmaktadır. Elmas ve üzeri liglerde 5 maç üzerinden 3 zafer garantimiz bulunmaktadır. Verilen garantinin altında kalınmasına sebep olan her maç için ücretsiz olarak bir lig kasılacaktır. Oyuncunun hesabına gelen mesajlara yanıt verilmez. İlk 5 maç boost esnasında hesabına girmek isteyen oyuncuların mutlaka haber vermesi gerekmektedir. Bu haber sitemizde bulunan booster ile konuş bölümünden boosterımıza verilmelidir ve boosterımızın vereceği cevaba uygun şekilde işlem sağlanmalıdır. Aklınıza gelen tüm soru ve sorular için hergün açık olan AnkaEloBoost.com canlı destek servisimize bağlanarak bizlere ulaşabilir aklınızdan geçen her soruyu bize sorabilirsiniz.

HIZLI
En kısa işlem süresi
GÜVENİLİR
Türkiye'nin en güvenilir hizmeti
UYGUN FİYATLI
En iyi hizmete en uygun ücret