TFT Yerleştirme Maçları Boost

• Booster'ın alınan her sipariş için 1 adet bozgun alma hakkı bulunmaktadır. 1 maçtan daha fazla bozgun alınması halinde;
fazladan alınan her bozgun için 3 net zafer* alınmaktadır.
Zafer Nedir: Maç sonucunda ilk 4 oyuncu arasına girilmesi zafer olarak değerlendirilecektir.
Net Zafer: Toplam alınan zafer sayısının, toplam alınan bozgun sayısından farkı olarak belirlenmektedir.
Garanti edilen win sayısından eksik win alınırsa; yerleştirme maçlarınız bittiğinde, alınan her bir lose için 2 adet net win sağlanacaktır.

1. Geçen Sezonki Liginiz

TFT Yerleştirme Maçları Boost

2. Sunucu

3. Maç Adedi

Tamamlanma Süresi : -

Win Garantisi : -

Ücret : -

TFT Yerleştirme Maçları Boost

Teamfight Tactics oynayan çoğu oyuncunun hayali, dereceli maçlar atmaktır. TFT oyuncuları, dereceli maçlar atarak ranked sistemine girmeyi hedeflerler. Teamfight Tactics'de istenilen özelliklere sahip olduğunuz takdirde ranked sistemine girmek için yerleştirme maçlarını atmaya başlayabilirsiniz. Yerleştirme maçlarının sayısı beştir. Daha önce yerleşmiş olanlar ve yeni sezonda yeni sıralamalı maçlar atanlar önceki sezonda gösterdikleri sonuçlara göre yerleşmektedirler. MMR adındaki gizli elo puanı düşük olanlar, iyi sonuç alsalar bile kötü bir lige yerleşmek durumunda kalabilirler. Bu sebepten dolayı, oyuncuların ilk yerleşmesi değilse önceki sezonda da güzel oyunlar çıkarması gerekmektedir.

TFT Yerleştirme Maçları Boost Satın Al

TFT oyunları League Of Legends istemcisinin içerisinden oynandığı için boost süresince telefonunuza lolchat uygulamasını kurarak arkadaşlarınızla da iletişim içerisinde kalabilirsiniz Ayrıca boosterımız ile iletişime geçmek istediğiniz zaman siparişinizde mevcut olan boosterım ile konuş bölümünen iletişime geçebilir aklınıza takılan soru ve soruları boosterımıza sorabilirsiniz. Sipariş vermeden aklınıza takılan soruları ise haftanın her günü 10:00 – 23:59 saatleri arasında aktif olan AnkaEloBoost.com canlı destek servisimize sorabilirsiniz.

HIZLI
En kısa işlem süresi
GÜVENİLİR
Türkiye'nin en güvenilir hizmeti
UYGUN FİYATLI
En iyi hizmete en uygun ücret