LoL Challenger Boost


League of Legends Challenger Boost

1. Mevcut Lig Puanı

2. Hedef Lig Puanı

3. Maç Başı LP

5. Sunucu

4. Dereceli Türü

Ücret : -

LoL Challenger Boost

League of Legends'ta başarılı olmak ve rakiplerinizi bir bir geçerek en üst noktaya çıkmak mı istiyorsunuz? Bu noktada desteğe mi ihtiyacınız var? O zaman sizin için en uygun adres Anka Elo Boost olacaktır. Anka Elo Boost'un sunduğu birbirinden kaliteli hizmetler sayesinde farkında olmadan usta bir LoL oyuncusu olabilirsiniz.

Challenger Boost Nedir?

Challenger Boost; ustalık, üstatlık ve şampiyonluk seviyesindeki oyuncular için verilen bir hizmettir. Oyuncunun anlık olarak sahip olduğu puanın en az 50 puan olmak üzere oyuncunun istediği puana kadar yükseltilmesini sağlayan bir sistemdir. LoL Challenger serisinde en yetenekli oyuncular bulunmaktadır. Bu oyuncular, diğerlerinden ayrılarak Challenger serisinde kapışırlar. LoL Challenger serisi, şampiyonluk aşaması olarak geçmektedir. O sunucunun sahip olduğu en yüksek elo puanına sahip yaklaşık 200 adet oyuncusunun bulunduğu bir yerdir. Challenger serisinde bulunan oyuncuların o serinin en iyisi olduğu iddia edilemez. Ancak, en yüksek puana sahip olan oyuncuları oldukları bilinmektedir. Challenger serisinde yer alan oyuncuların birçoğu, Elo Boost yapabilirler. Challenger serisi; üstatlık seviyesinin bir seviye üstünde yer almaktadır. Sunucunun en iyi oyuncularının bulunduğu bu ligde başarılı olmak çok zordur. Bu seride yer alan oyuncular, daha alt seviyedeki oyuncular için Elo Boost yapabilecek kadar bu oyunun ustası olsalar da kendi seviyelerinde başarılı olmaları ve en tepe noktaya ulaşıp, başarılarını şampiyonlukla taçlandırmaları kolay gözükmemektedir. Sonuç olarak, sunucunun en iyi 200 oyuncusunun arasından sıyrılmak için birtakım yardımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Tam bu noktada, devreye Challenger Boost girmektedir. Challenger Boost sayesinde sunucunun en iyi 200 oyuncusunun içinden sıyrılmak mümkün hale gelir. Oyuncular, Challenger Boost yaptırarak puanlarını en az 50 puan olmak üzere istedikleri seviyeye taşıma fırsatına sahip olurlar. Anka Elo Boost sayesinde Challenger Boost yaptırarak istediğiniz seviyeye gelebilirsiniz. Bunun için Anka Elo Boost'a mevcut lig puanınızı, hedef lig puanınızı, maç başı lig puanınızı, derece seviyenizi ve sunucunuzu bildirerek amaçladığınız noktaya rahatlıkla gelebilirsiniz.

Challenger Boost Hizmeti

League of Legends oyununda yüzüp yüzüp kuyruğuna gelen ve oyundaki başarısını şampiyonluk kümesinde gelebileceği en iyi noktaya gelerek taçlandırmak isteyenler için en mantıklı işlem Challenger Boost yaptırmak olacaktır. Challenger Boost sayesinde istenilen ödüllere ulaşmak daha kolay hale gelir. Challenger Boost sayesinde kolay yoldan ilerlemek mümkün olacaktır. Bilhassa bu oyunu arkadaşlarıyla değil de rakipleriyle oynayanlar için bu oyunda başarılı olmanın önemi fazladır. Challenger Boost, tam olarak bu fırsatı oyunculara sunmaktadır. Challenger Boost yaptırmanın yasal olarak yaptırımına bugüne dek rastlanmamıştır. Bu noktada, ceza alacağından veya puanının düşeceğinden şüphe duyanların içinin rahat olması gerekir. League of Legends oyununda başarılı olan ülkelere bakıldığında hepsinde Challenger Boost işleminin oldukça popüler olduğuna rastlanılacaktır. Challenger Boost sayesinde LoL oynamak çok daha zevkli olacaktır.

HIZLI
En kısa işlem süresi
GÜVENİLİR
Türkiye'nin en güvenilir hizmeti
UYGUN FİYATLI
En iyi hizmete en uygun ücret