LoL Duo Boost

1. Mevcut Lig

LoL Duo Boost

2. Hedef Lig

LoL Duo Boost

3. Maç Başı LP

5. Sunucu

4. Dereceli Türü

Tamamlanma Süresi : -

Ücret : -

LoL Duo Boost

League of Legends oyununda başarılı olmak ve belirli seviyelere gelmek gerçekten kolay değildir. Bilhassa oyuna yeni başlayan oyuncular, günlerini hatta haftalarını bu oyunda geçirdikleri halde başarılı olamadıklarından şikayet ederler. League of Legends'ta başarılı olmak için birtakım alternatifler bulunmaktadır. Duo Boost; bu alternatiflerin başında gelmektedir. Oldukça etkili bir yöntem olan Duo Boost sayesinde artık LoL oynamak, tahmin edilemeyecek kadar zevkli olacaktır.

Duo Boost Nedir?

Duo Boost sayesinde oyuncu, kendi hesabından çıkmadan daha yüksek ligleri elde etmek gibi bir avantaja sahip olur. Oldukça kaliteli ve geçerli bir sanal işlem olan Duo Boost; oyuncunun hesabında başka birisi oynamayacağı için %100 güvenli bir işlem olarak bilinmektedir. Duo Boost'un teslim edilmesinde oyuncu ve booster için ortak bir saat aralığı belirlenmektedir. Belirtilen saat aralığında oyuncu, booster sayesinde işlemi gerçekleştirme şansına sahip olacaktır. Duo Boost teslim süresi için mutlaka Anka Elo Boost destek ekibinden bilgi almak gerekir. Oyuncunun siparişi verdiği andan itibaren 2 ile 36 saat içerisinde siparişin hazırlanması işlemlerine başlanacaktır. Duo Boost yaptırmak isteyen kişiler, benimle kim oynayacak düşüncesinde olabilirler. Anka Elo Boost; bu hizmeti bu işte profesyonel olan oyuncular tarafından vermektedir. Anka Elo Boost'un sunduğu Duo boost hizmeti sayesinde artık League of Legends oynamak çok daha zevkli!

Duo Boost'un Avantajları

Duo Boost sayesinde hesabınızda kendiniz oynayarak arzu ettiğiniz lige ulaşma şansı yakalarsınız. Hesabınıza başkası tarafından giriş yapılmaz. Hesabınızda olduğunuz sürede işleminiz yapılmaktadır. Duo Boost işlemi, son derece güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Duo Boost işleminin tamamlanmasının hemen ardından oyuncunun hesabına gelen puan artar. Bu sayede, oyuncunun üst liglere tırmanması kolaylaşır. Duo Boost işlemi yapılırken oyuncunun hesabının güvenliği ön plandadır. Oyuncunun hesabında işlem yapıldığı esnada oyuncunun arkadaşları, hesabın açık olduğunu görmeyeceklerdir. Ayrıca, VPN kullanımı sayesinde oluşabilecek risklerin önüne geçilmektedir. Oyuncunun, Duo Boost işlemi esnasında hesabın güvenliği için mümkün olan tüm önlemlerin alındığından şüphe duymaması gerekir. Duo Boost siparişi, booster yoğunluğuna göre oyuncunun ve booster'ın ortak olarak belirlediği bir saatte başlayacaktır. Duo Boost tamamlanma süresi ise sipariş bilgilerine göre farklılık gösterecektir. Duo Boost işleminin başarıyla tamamlanması için gelen lig puanı seçeneği mutlaka doğru belirtilmelidir. Lig puanı yanlış girildiği takdirde fiyat farkı ortaya çıkacaktır. Duo Boost işleminde hiçbir zaman %100 win garantisi yoktur. Bunun nedeni, takıma gelen oyuncuların tahmin edilemez özelliklere sahip olmasıdır. Ancak, maçlar, genel olarak +%80 gibi bir ortalamayla galibiyetle sonuçlanmaktadır. Buna ek olarak, Duo Boost işleminde koçluk yoktur. Booster, oyuncunun kasıtlı veya kasıtsız olarak kötü oynadığını düşünürse sipariş türü Duo Boost'tan Elo Boost'a geçmektedir.

HIZLI
En kısa işlem süresi
GÜVENİLİR
Türkiye'nin en güvenilir hizmeti
UYGUN FİYATLI
En iyi hizmete en uygun ücret