LoL Yerleştirme Maçları

Garanti edilen win sayısından eksik win alınırsa; yerleştirme maçlarınız bittiğinde, alınan her bir lose için 3 adet net win sağlanacaktır.

1. En Son Oynadığınız Lig

LoL Yerleştirme Maçları

2. Sunucu

3. Maç Adedi

4. Dereceli Türü

5. Duo Boost

6. Koridor

Tamamlanma Süresi : -

Win Garantisi : -

Ücret : -

LoL Yerleştirme Maçları

League of Legends oynayan çoğu oyuncunun hayali, dereceli maçlar atmaktır. LoL oyuncuları, dereceli maçlar atarak ranked sistemine girmeyi hedeflerler. Ancak, dereceli maçlar atmak için birtakım kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar arasında 30 level olmak ve 20 şampiyona sahip olmak bulunmaktadır. League of Legends'ta istenilen özelliklere sahip olduğunuz takdirde ranked sistemine girmek için yerleştirme maçlarını atmaya başlayabilirsiniz. Yerleştirme maçlarının sayısı ondur. 5 tane maçı atan oyuncu, galibiyet sayısına göre bronz veya platin liglerinde başlama şansına erişmektedir. Ancak, bazı durumlarda platin ve altın liglerde başlamak imkansız gözükmektedir. Daha önce yerleşmiş olanlar ve yeni sezonda yeni sıralamalı maçlar atanlar önceki sezonda gösterdikleri sonuçlara göre yerleşmektedirler. MMR adındaki gizli elo puanı düşük olanlar, iyi sonuç alsalar bile kötü bir lige yerleşmek durumunda kalabilirler. Bu sebepten dolayı, oyuncuların ilk yerleşmesi değilse önceki sezonda da güzel oyunlar çıkarması gerekmektedir. İlk yerleşme maçlarını oynayan kişiler, genel olarak 5 maçın 4'ünü kazandıkları takdirde Altın ligine yerleşme hakkı kazanırlar. Buna ek olarak, oyuncunun attığı yerleştirme maçı sonrası yerleştiği ligde hiç yenilmeden 10-12 maç galibiyet alması durumunda sistem tarafından oyuncu iki lig birden yükseltilecektir. Örneğin, oyuncu, Altın V ise istenilen kriterleri karşıladığı takdirde Altın III ligine çıkartılacaktır. Görüldüğü gibi LoL oynarken ilk 5 maç sonrasında başarılı olmak oldukça zordur. Tam bu noktada devreye Anka Elo Boost girmektedir. Anka Elo Boost'un yapacağı LoL yerleştirme maçları sayesinde LoL oyuncuları, oyunda istedikleri noktaya zorlanmadan gelme şansına sahip olacaklardır.

LoL İlk 5 Maç

Anka Elo Boost, liginiz sıfırlandığı zaman size yardımcı olarak sizin yerinize ilk 5 maçınızı atarak en iyi ligden başlamanıza yardımcı olmaktadır. Anka Elo Boost kadrosunda yer alan profesyonel LoL oyuncularından birisi, oyuncunun hesabında oynaması için yönlendirilecektir. Geçen sezonki liginiz derecesiz, bronz, gümüş, altın, platin, elmas, ustalık, şampiyonluk olabilir. Ligin derecesi, normal veya esnek dereceli olabilir. Ayrıca, birden ona kadar maç adedi satın alma imkanı bulunmaktadır. Oluşturulacak sipariş, bir iki gün içerisinde tamamlanacaktır. Satın alınan maçlar için birtakım garantiler bulunmaktadır. 5 maçın tamamını satın alanlara, elmas ve üstü ligler için yedi, diğer tüm ligler için ise sekiz adet olmak üzere galibiyet alınacağının garantisi verilmektedir. Garanti edilen galibiyetlerin altında kalındığı takdirde garanti edilen zafer yerine alınan her yenilgi için yerleştirme maçlarından sonra 3 adet net win alınacaktır. (Duo boost için geçerli değildir). Yerleştirme maçlarının bitmesinden sonra Platin 1 olarak oyuna başlayan tüm hesaplar, başarılı biçimde tamamlanmış gözükecektir. Bu tür hesaplar için ekstra lig kasma durumu söz konusu değildir. Siparişin tamamlanması esnasında güvenlik kurallarına dikkat edilir. Oyuncunun hesabına gelen mesajlara yanıt verilmez. İlk 5 maç boost esnasında hesabına girmek isteyen oyuncuların mutlaka haber vermesi gerekmektedir.

HIZLI
En kısa işlem süresi
GÜVENİLİR
Türkiye'nin en güvenilir hizmeti
UYGUN FİYATLI
En iyi hizmete en uygun ücret