LoL Elo Boost

1. Mevcut Lig

LoL Elo Boost

2. Hedef Lig

LoL Elo Boost

3. Maç Başı LP

5. Sunucu

4. Dereceli Türü

6. Koridor

Tamamlanma Süresi: -

Ücret : -

LoL Elo Boost

Online oyun sektörü hızla büyürken LoL gibi önemli strateji oyunlarının oyuncu sayıları da hızla artıyor. Her oyuncu oynadığı oyunda daha güçlü olmayı hedefliyor ve bunun için özel çalışmalar yapıyor ya da farklı yöntemler deniyor. Bizler ise online oyun severlerin oynadıkları oyunlarda üst sıralara çıkmalarını kolaylaştıracak destekleyici hizmetleri (boosting) sunuyoruz.

Web sitemiz üzerinden sunduğumuz hizmetlerle tüm LoL oyuncularının elo boost hizmetinden indirimli (bazı dönemlerde) fiyat üzerinden faydalanmalarını sağlıyoruz. League of Legends oynayanlar, belirli bir puana ulaşabilmek için saatlerce oyun oynamak zorunda kalabiliyor. Hesap boostlama olarak tanımlanan işlemlerle müşterilerin LoL hesaplarını güvenli bir şekilde boostluyor, puan artırma işlemlerini yapıyoruz. Bu işlemleri yıllardır güvenli şekilde yaptığımız için müşteri memnuniyetini de en iyi şekilde sağlıyoruz.

LoL Elo Boost Nedir?

LoL oyununda profesyonel üst liglere ulaşabilmek için puanlarınızın yüksek olması gerekiyor. LoL elo boost puan artırmak, sıralama yükseltmek olarak tanımlanıyor. Elo sıralama puanı, boost artırmak yükseltmek anlamına geliyor. Türkçe karşılığı ise LoL oyunda lig yükseltmek olarak açıklanabiliyor. LoL oynamaya başlayanlar, uzun süre oyunları oynamalarına rağmen üst liglere çıkmayı başaramıyorsa bu hizmetlerden faydalanmayı tercih ediyor. Sunduğumuz boosting hizmetlerinde de, hesaplarını boostlatmak isteyen kullanıcıların hesaplarını alıyor, League of Legends oyununda uzman olan oyuncuların bu hesapta oyun oynayarak kısa sürede üst liglere çıkmasını sağlıyoruz.

LoL Elo Boost Ne İşe Yarar?

LoL oyunu özellikleri, kuralları ve hedefleri ile ilgili araştırma yapanlar seviye yükseltme ve üst liglere çıkmanın nasıl yapılabileceğini de öğrenebiliyor. LoL oyunu ile sunulan hizmetlerden faydalanmak tamamen oyuncunun kendi isteğin bağlıdır. LoL oyundaki lig sisteminde oyuncuya ne zaman ne kadar puan geleceği belli değildir. Puan gelme durumu oyuncunun, oyunda göstermiş olduğu başarıya göre belirlenebiliyor. Bazen 35 lig puanı yerine 15 puan geliyor ve oyuncu 25 puan kayıp yaşayabiliyor. Bunu karşılayabilmek için saatlerce oyun oynamak zorunda kalınabiliyor. LoL boost işlemleri tam da bu noktada işe yaramaya başlıyor. İndirimli fiyatlı boost hizmetlerini sunarak, hesabınızı uzman oyunculara teslim ediyor ve lig sıralama yükseltilmesinin başarıyla yapılmasını sağlıyoruz. Size yalnızca sürecin tamamlanmasını beklemek kalıyor. Boost işlemleri hesabınızın kısa sürede daha üst lig sıralamalarına sahip olmasına yarıyor.

LoL Elo Boost Faydaları

LoL oyuncuları, oyunları oynamaya başladıkları andan itibaren kendilerini geliştirmeye çalışır. Kendisini geliştiren oyuncular üst liglere çıkarak daha heyecanlı ve kaliteli maçlar yapabiliyor. LoL elo boost hizmetlerini sunarken, sunduğumuz hizmetlerin oyunculara ne gibi faydalar sağlayacağını da göstermeye gayret ediyoruz. En büyük faydası; hesabınızın puanını artırır ve hesabınızı tekrar teslim aldığınızda üst ligde maç yapmaya başlarsınız. Üst liglerde takım oyununun heyecanını yaşayabilirsiniz. Puanının yüksek olduğu için daha kaliteli maçlarda zaman geçirebilir, oyunda kendinizi daha iyi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Bunlardan nasıl faydalanacağınızı sizlere işlem öncesi sonrasında anlatmak için sürekli olarak canlı destek hizmetimizi aktif tutuyoruz.

Elo Boost Satın Almak

Türkiye'nin güvenilir online oyun hizmetleri sunan firması olarak müşterilerine en güvenilir hizmetleri sunuyoruz. Eloboost satın almak isteyenlere, bazı zamanlarda indirimli fiyat imkanları sunuyor ve her boosting türüne özel kişiselleştirme opsiyonlarının seçilmesi imkanını sunuyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmetler sunabilmek için işlemleri manuel olarak ve profesyonel elemanlarla yapılmasını sağlıyoruz. Hızlı cevap alabileceğiniz canlı destek hizmetimiz ile satın alma işlemlerinin en uygun fiyatlara, en kısa işlem süresi yapılmasını sağlıyoruz. Kayıt ol sayfasından üyelik hesabı oluşturduktan sonra sunulan hizmetlerden ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

LoL Boosting Hizmetleri

Dünya genelinde en çok oynanan online oyun türü sayılıdır. Web sitesi üzerinden sunduğumuz hizmetlerde popüler oyunlarla ilgili hizmet seçeneklerine yer veriyoruz. LoL boosting hizmetleri başlığı ile her oyuncunun ihtiyacı olan ve sahip olmak istediği özelliklere kısa sürede kavuşmalarını sağlıyoruz. LoL hizmetleri başlığını seçenler, elo boost ve LoL ile ilgili tüm seçeneklerin en güvenli şekilde müşterilerimize sunulduğunu görebilirler. Hizmetlerden faydalanmak isteyenlerin, hesap boostlamanın ne olduğunu öğrenmeleri için açıklama metinlerine de yer verilmektedir. LoL oyununda üst ligleri hızla yükselmek isteyenler için hazırlanmış hizmet seçenekleri için sitemizi detaylı şekilde inceleyebilir, dilediğiniz vakitte canlı destek hizmetlerinden de faydalanarak LoL hizmetleri hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

LoL Elo Boost Çeşitleri

LoL boost hizmetlerini sunarken müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına pek çok hizmet türüne destek sağlıyoruz. LoL hizmetleri sayfasını açanlar talep edecekleri hizmetlerle ilgili şu seçeneklerin olduğunu görebiliyor.

Hizmet seçeneği olarak sunulan bu seçeneklerden bazılarının seçimi isteğe bağlı olduğu görülüyor. İsteğe bağlı seçim yapılabilecek alanlarda, seçilecek olan dereceler için ek ücret tarifeleri bulunuyor. Müşteriler, hizmet seçenekleri detaylarını inceleyerek neleri seçebileceklerini görebiliyorlar.

Elo Boost Tamamlanma Süresi

LoL hesaplarının kısa sürede üst liglere taşıyor, çok sayıdaki LoL oyuncusunun hayallerini gerçekleştirmeye yardımcı oluyoruz. Web sitemiz üzerinden online sipariş yöntemi ile hizmet satın alan kullanıcılar, hesaplarını uzman LoL oyuncularına teslim ediyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin hesaplarının istenilen liglere birkaç gün içerisinde yükseltmesini sağlamak için ve en hızlı şekilde siparişi tamamlamak için büyük çaba sarf ediyoruz. Müşterilerimiz hizmet satın alırken tamamlama süresi olarak 1 -2 gün üzerinden kendilerine göre hesap yapabiliyor. Eloboost işlem sürecinde hesap sahipleri hesaplarına giriş yapmamalıdır. Aynı anda farklı IP adreslerinden bağlantı yapıldığı tespit edildiğinde ban yeme riski artar. Bunun için boost işlemleri ile ilgili iletişime geçildikten ve işlemlerin tamamlandığını öğrendikten sonra da bir müddet bekleyerek giriş yapılması daha güvenli olacaktır. Tüm müşterilerimizi bu konuda bilgilendiriyoruz.

Elo Boost Sipariş Oluşturma

LoL hesabı oluşturarak oyun oynamaya başlayan herkes, hesap boostlamanın ne olduğunu merak eder ve nasıl faydalanacağını öğrenmeye çalışır. Türkiye'nin en güvenilir LoL boosting sitesi olarak LoL oyuncularına ihtiyaçları olan tüm hizmetleri sunuyoruz. LoL hesabı için lig yükseltme hizmeti almak isteyenler, öncelikle hangi boosting türünde sipariş oluşturacağına karar verir. Ardından ilgili sayfada hesabına ait bilgileri doldurduktan sonra sipariş oluştur butonuna basar. Açılan ekranda LoL hesabı, nick, kullanıcı adı, şifre ve sipariş notu bilgilerini de girdikten sonra siparişini oluşturabilir. Müşterilerimizin sipariş oluşturabilmesi için üye girişi yapmaları gerektiğini hatırlatıyor ve eğer giriş yapılmamışsa giriş için yönlendiriyoruz.

LoL Elo Boost Ban Riski Var Mı?

Online oyunlarda ban riski her zaman olabilir ve birçok oyuncu bu yüzden belirli süre oyunlardan uzak kalabilir. LoL eloboost hizmetlerinde müşterilerinin ban riski ile karşılaşmaması için her türlü tedbiri alıyoruz. Örneğin; 3. parti programların kullanılması ban riskini artırıyor. Bunun için tüm işlemleri manuel olarak ve uzman oyuncularla yapıyoruz. Ban riski oluşmaması için boost siparişiniz tamamlanıp, hesabınız teslim edildikten sonra işlemler tamamlanana ve size bilgi verilene kadar hesabınıza giriş yapmamanız tavsiye edilmektedir.

LoL Elo Boost Oyuncu Geliştirir Mi?

LoL oyuncuları, oyunlarda kendilerini geliştirebilmeleri için daha üst liglerdeki maçları ve oyuncuları takip etmeli, oyunlar oynamalıdır. LoL eloboost ile hesabın üst liglere taşınması, oyuncunun kendisini geliştirmesine büyük katkı sunacaktır. Buna ek olarak, daha da iyi seviyede LoL oyuncusu olmak isteyen oyuncuların LoL koçluk hizmetini incelemelerini tavsiye ederiz.

LoL Elo Boost Yasak Mı?

LoL hesaplarının başka kullanıcılar ile paylaşılması ve hesaplara elo boost yapılması oyun kurallarına göre yasaktır ve hesabınızın yasaklanmasına neden olabilir. LoL elo boost işlemlerinde de hesap lig puanının şişirildiği gerekçesiyle incelemeye alınması olumsuz sonuçların doğmasına neden olabilir. Ancak sunduğumuz güvenli işlem garantisiyle, tüm müşterilerinin hesaplarını kontrollü, güvenli, kaliteli bir şekilde istenilen puan seviyesine yükseltiyoruz.

HIZLI
En kısa işlem süresi
GÜVENİLİR
Türkiye'nin en güvenilir hizmeti
UYGUN FİYATLI
En iyi hizmete en uygun ücret