Anka Elo Boost
Bilgilendirme: Anka Elo Boost olarak League of Legends hesap satış hizmetleri'ni GamerMarkt'a taşımış bulunmaktayız. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Sıkça Sorulan SorularEvet league of legends unranked hesap satışı yapıyoruz. IP seçeneceklerimiz: 20-30-50K, Sunucu seçeneklerimiz: TR-EUW.
Detaylar için unranked hesap tuşuna tıklayınız.

Booster başvurusunda bulunmak için TR sunucusunda en az Ustalık (Master), EUW sunucusunda en az Elmas 3 olmanız gerekmektedir. Booster başvurunuza geri dönüş sağlanacağının bir garantisi yoktur. Yalnızca birkaç ayda bir başvuruları kontrol ediyoruz.
Başvuru yapmak için: http://bit.ly/boosterbasvuru

1- Siteye kaydolun, giriş yapın.
2- Sipariş sayfalarından siparişinizi oluşturun. Bu esnada hesap bilgilerinizi de vereceksiniz.
3- Ödemenizi yapın. Ödeme içi nbanka hesaplarımıza havale/eft yapabilir ya da kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
4- Ödemeden sonra ödeme bildirimi yapınız.

Kredi kartı (ya da diğer kartlar) ile yaptığınız ödemeler anında onaylanmaktadır. Havale/EFT ödemeleri, tutar banka hesabına aktarıldıktan sonra yaptığınız ödeme bildirimiyle birlikte onaylanmaktadır.

Siparişinize en geç 36 saat içinde başlanacaktır. Fakat genellikle sipariş verdiğiniz gün içerisinde başlanmaktadır.

Ödeme sayfasındaki talimatları uygulayarak anında kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Evet, ininal kartınızı kullanarak kredi kartıyla ödeme yapar gibi ödeme yapabilirsiniz.

Mobil ödeme yöntemi, komisyon oranlarının çok fazla olması sebebiyle devredışı bırakılmıştır.

Şu an için geçerli ödeme yöntemleri:
1-Kredi Kartı (MasterCard, Visa, Maestro, Troy)
2-Banka Kartları
3-Önödemeli Kartlar (İninal vb.)
4-Havale/EFT

Bir bakiye yükleme talebi oluşturunuz. Bakiye talebinin sağında bulunan bölümden Havale/EFT ile ödeme yap butonuna tıklayınız. Karşınıza komisyon almayan ve diğer bankalar çıkacaktır. Dilediğinize ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra ödeme bildirimi yapmayı unutmayın.

Banka hesap bilgilerini görmek için, bir bakiye yükleme isteği oluşturup, tüm bakiye yükleme istekleri sayfasında Havale/EFT ile Ödeme Yap butonuna basabilirsiniz.

Yukarıda belirtildiği gibi ödeme yaptıktan sonra, tekrardan Tüm Bakiye İşlemlerim sayfasındaki ilgili bakiye yükleme isteğinin sağında bulunan Havale/EFT ile ödeme yap butonuna basarak, bilgileri doldurun. Ödemeniz kısa süre içinde otomatik olarak onaylanacaktır.

Siparişiniz onaylandıktan sonra atanan booster ile konuşmak için üye panelinde bulunan Booster ile Konuş sayfasına tıklamanız yeterli olacaktır.

Elo Boost, liginizin profesyonel oyuncular tarafından yükseltilmesi işlemidir. Sizin hesabınıza girerek profesyonel oyunlar sergileyerek oyunların tamamına yakınını taşıyor ve kısa sürede liginizi yükseltiyoruz.

Duo Boost, sitemizdeki uzman booster arkadaşlarımız ile beraber (duo olarak) sizin liginizin yükseltilmesi (elo boost) hizmetidir. Booster ile TeamSpeak 3 sunucumuzdan sesli iletişim kurarak oyunlarınıza girebilirsiniz.

Ödemeniz onaylandıktan hemen sonra işlemleriniz başlayacak ve en geç 36 saat içerisinde size bir booster atanacaktır. Booster atandığı zaman sizinle site üzerinden iletişime geçilecek ve booster ile en uygun zaman aralığında maçlarınızı atabileceksiniz.

League of Legends ilk 10 maçınızın boosterlarımız tarafından oynanması hizmetidir.

İlk 10 maçınızın tarafımızca oynanması durumunda en az 8 zafer alacağımızı garanti ediyoruz. Eğer 8 zaferin altında kalırsak 8'in altındaki her bozgun olan maç için 1 lig kasılacaktır.
Örneğin hesabınız 7 win 3 lose ile bitirilirse, hesabınız yerleştiği ligin ardından 1 lig ücretsiz kasılacaktır.

Coaching'in amacı size oyunun kavratılmasını sağlamak, oyun esnasında size taktikler vererek nelerin doğru nelerin yanlış olduğunun anlatıldığı hizmet türüdür. Mevcut liginize uyumunuzu arttıracaktır.
Bu hizmet esnasında booster arkadaş ile beraber (duo) gireceksiniz ve sesli iletişim kurabileceksiniz.
Maçları kazanma garantisi bulunmamaktadır. Coaching'in amacı sizin oyun içi teorik ve pratik bilginizi yükseltmektir.

Maç kazandığınızda kaç LP (puan) alıyorsanız onu seçmeniz gerekmektedir. Eğer seçtiğiniz LP'den daha az LP kazanıyorsanız ve bu bir fiyat farkına sebep oluyorsa, o fiyat farkı ödenene kadar siparişinize devam edilmeyecektir.

Elo Boost Türkiye