LoL Koçluk

1. Mevcut Lig

LoL Koçluk

2. Sunucu

3. Maç Adedi

4. Dereceli Türü

Tamamlanma Süresi : -

Ücret : -

LoL Koçluk

League of Legends oyunu, tüm dünya tarafından oynanan, oldukça popüler bir oyundur. Bu oyunda başarılı olmak ve iyi yerlere gelmek, tüm LoL oyuncuları tarafından arzu edilen bir durumdur. Özellikle LoL oyununa yeni başlayanlar, oyunu ve ortamı çok bilmediklerinden dolayı birtakım sıkıntılar yaşarlar. Tam da bu noktada, LoL oyuncularının daha başarılı olması için ortaya çıkartılmış olan LoL koçluk sistemi devreye girmektedir. Koçluk; profesyonel oyuncular tarafından oyun içerisinde oyuncuları geliştirmeye yönelik olarak verilen ve ders şeklinde sunulan bir hizmet türüdür. LoL oyuncularına koçları, Discord veya TeamSpeak sunucularında atanacaktır. Bu koçlar sayesinde oyuncular, işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirme şansına erişebilirler. LoL koçluk hizmeti almak isteyen oyuncular, müsait oldukları zamanı bildirdikleri takdirde istenilen zaman aralığında bu hizmeti alma şansına kavuşurlar. Oyuncu ve koçun müsait olduğu bir zaman dilimi belirlenecektir. Bu aralıkta işlem yapılmaya başlanacaktır. LoL koçluk hizmeti, bu oyunda profesyonel olmuş kimseler tarafından verilmektedir. Anka Elo Boost; en kaliteli LoL koçluk hizmetini kendisini tercih edenlere sunmaktadır. Oyuncunun bulunduğu lig, derecesi ve maç adedi değişken olsa bile her oyuncu için en uygun koçluk hizmetleri sunulmaktadır.

LoL Eğitimi

Oyuncu, satın aldığı saat ile doğru orantılı olarak tamamen kendisine hazırlanmış bir programla kendisini rahatlıkla geliştirme şansına sahip olacaktır. LoL koçluk sistemi, özel ders gibi düşünülebilir. Oyuncu, koçluk sistemi sayesinde koçuna istediği soruyu sorma şansına sahip olur. Koçuyla beraber oyun oynayabilir. Oyuncu, daha önceden kaydedilmiş olan oyunlarını koçuyla beraber izleyerek değerlendirebilir. Oyuncu, koçunun uygun gördüğü yöntemler sayesinde kendini geliştirme şansına sahip olabilir. LoL koçluk sistemi sayesinde oyuncunun oyun bilgisi yükselir. Bir LoL oyuncusunun oyun bilgisinin yükselmesi demek, o oyuncunun rahatlıkla üst liglere tırmanması demektir. LoL koçluk hizmeti, oyuncunun siparişiyle beraber aynı gün başlatılır. LoL koçluk hizmeti için alınan maçlar, ister dereceli isterse de normal oyun olarak girilebilir. Ancak, oyun türü her ne olursa olsun maçların kazanma garantisi bulunmaz.

League of Legends Koçları

League of Legends'ta başarılı olmak istiyor ancak bunun için neler yapman gerektiğini bilmiyor musun? O zaman senin için doğru adres Anka Elo Boost olacaktır. League of Legends oyununda kısa zamanda başarılı olmanın yolu, koçluk sisteminden geçmektedir. Bilhassa, oyunun analitik kısmında koçların yardımına mutlaka ihtiyaç duyulur. Analiz yapmak, herkesin başarabileceği kadar kolay bir iş değildir. Analiz, yetenek ve iş yapma becerisi gerektiren bir alandır. Analiz işinin acemiler veya sadece gönüllü olan kişiler tarafından yapılması sonucunda oyunda başarılı olmak mümkün değildir. Örneğin, Kore, e-spor alanında oldukça başarılı bir ülkedir. Kore'nin bilhassa LoL'de bu kadar başarılı olmasının nedeni, destek ekibine gereken önemi vermesidir. LoL koçluk sistemi sayesinde oyuncu, kendisi için en uygun olan stratejiye göre hareket edebilir.

HIZLI
En kısa işlem süresi
GÜVENİLİR
Türkiye'nin en güvenilir hizmeti
UYGUN FİYATLI
En iyi hizmete en uygun ücret