Anka Elo Boost

CS:GO Rank Boost

CS:GO Rütbe Yükseltme

CS:GO liginizi en hızlı şekilde en uygun fiyatlara yükseltiyoruz. Tamamı Global (Birinci Sınıf Yüce Usta) olan boosterlarımızın hesabınızın en yüksek kazanma oranıyla rank boost işleminizi bitirmesi için tüm imkanlarını kullanacağından emin olabilirsiniz.

1. Mevcut Rütbeniz Nedir?

Hedef Lig

2. Hedef Rütbe Nedir?

Hedef Lig

Tamamlanma Süresi: ~ Gün
İşlem Ücreti: ~ TL

CS:GO İlk 10 Maç

CS:GO Placement Matches

Yenilenen ilk 10 maç sistemimiz ile artık ilk 10 maç sonunucunda yerleşmek istediğiniz ligi seçiyorsunuz. 10 maçta 10 win garantisi vardır. Sonrası için de dileğinize göre seçim yapabilirsiniz. Sıfır bir hesabı Global yapma süremiz yaklaşık 7-8 gündür.
Ayrıca bu işlemi yaparken sizlerden kullanıcı adı ve şifrenize ihtiyaç duymuyoruz. Sizden yalnızca steam profil linkinizi alıyoruz. Ödemenizin ardından sizi ekliyoruz ve lobi boost şeklinde oynuyoruz. Yani kendi hesabınızı kendiniz kasıyorsunuz.

1. Hedef LigNedir?

Hedef Lig


CS:GO Rank Boost Seçeceğiniz lig yerleştirmeden sonra çıkmak istediğiniz ligdir. Bu hizmetten yararlanabilmek için hesabınızla daha önce hiçbir rekabetçi oyun girmemiş olmanız gerekmektedir.

Tamamlanma Süresi: ~
İşlem Ücreti: ~ TL

CS:GO Lobi Boost

CS:GO Lobby Boost

Sizden kullanıcı adı ve şifrenizi almadan sizi daha uygun fiyatlara üst liglere taşıyoruz. Sizden yalnızca steam profil linkinizi alıyoruz, ödemenizin ardından sizi ekliyor, oyuna davet ediyoruz. Kurduğumuz sistemde kendi liginizi kendiniz kasıyorsunuz. Takımınıza gelen diğer 9 kişi de bizim hesaplarımız oluyor. Size de yalnızca oyuna girip hareket etmeyen rakipleri vurmak kalıyor.

1. Mevcut Rütbeniz Nedir?

Hedef Lig

2. Hedef Rütbe Nedir?

Hedef Lig

3. Ekstra Win Nedir?

Tamamlanma Süresi: ~
İşlem Ücreti: ~ TL

CS:GO Koçluk

CS:GO Coaching

Tümü Global (Birinci Sınıf Yüce Usta) olan booster arkadaşlarımız ile oyunu kavramaya yönelik eğitim almak istiyorsanız CS:GO Coaching (Koçluk) hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu eğitimde bombalarla ilgili incelikler, pozisyon alma, oyun kazanmaya yönelik hareketler işlenecektir ve sizin eksikliklerinizi giderip hatalarınızı kapatmak üzerine çalışılarak oyundan daha fazla keyif almanız sağlanacaktır.

1. Kaç Saat Nedir?CS:GO Koçluk Fiyatlandırma saat üzerinden hesaplanmaktadır.

İşlem Ücreti: ~ TL

CS:GO Win Boost

CS:GO Zafer Satın Al

Sizin steam hesap kullanıcı adı ve şifrenizi almadan yalnızca steam profilinizi alarak bu işlemi yapıyoruz. Tasarladığımız Trade-Win sistemiyle arzuladığınız kadar maç kazanmaktasınız.

1. Win SayısıNedir?CS:GO Rank Boost Bu hizmetten yararlanabilmek için hesabınız Unranked (Derecesiz) ya da Global (Dünyaca Seçkin) olmalıdır.

İşlem Ücreti: ~ TL

*Tamamlanma Süresi: Her sipariş için siparişinizin 1 günde tamamlanması gerekmektedir.

Elo Boost Türkiye
Sitemizde bulunan tüm logolar ve görseller ilgili şirketlerin tescilli markalarıdır. Anka Elo Boost olarak bu şirketlerle resmi ya da gayriresmi bir bağlantımız bulunmamaktadır.
  • Kurumsal İletişim ve ePosta Yardım: bilgiankaeloboost.com