TFT Placement Matches Boost

-30% DISCOUNT
• Booster can get 1 lose for each order. If the booster gets 2 or more loses; you will get 3 net wins* for each lose above 1 for free.
What is Win: If the account is in first 4 players in placement it will be accepted as a win.
Net Win: Number of total wins minus number of total loses.
If we can not provide guaranteed number of wins, we will give 2 net wins for each extra lose we get.

1. Last Season League

TFT Placement Matches Boost

2. Server

3. Number of Matches

Time : -

Win Guarantee : -

Price : -

TFT Placement Matches Boost

Teamfight Tactics oynayan çoğu oyuncunun hayali, dereceli maçlar atmaktır. TFT oyuncuları, dereceli maçlar atarak ranked sistemine girmeyi hedeflerler. Teamfight Tactics'de istenilen özelliklere sahip olduğunuz takdirde ranked sistemine girmek için yerleştirme maçlarını atmaya başlayabilirsiniz. . Yerleştirme maçlarının sayısı beştir. Daha önce yerleşmiş olanlar ve yeni sezonda yeni sıralamalı maçlar atanlar önceki sezonda gösterdikleri sonuçlara göre yerleşmektedirler. MMR adındaki gizli elo puanı düşük olanlar, iyi sonuç alsalar bile kötü bir lige yerleşmek durumunda kalabilirler. Bu sebepten dolayı, oyuncuların ilk yerleşmesi değilse önceki sezonda da güzel oyunlar çıkarması gerekmektedir.

Buy TFT Placement Matches Boost

TFT oyunları League Of Legends istemcisinin içerisinden oynandığı için boost süresince telefonunuza lolchat uygulamasını kurarak arkadaşlarınızla da iletişim içerisinde kalabilirsiniz Ayrıca boosterımız ile iletişime geçmek istediğiniz zaman siparişinizde mevcut olan boosterım ile konuş bölümünen iletişime geçebilir aklınıza takılan soru ve soruları boosterımıza sorabilirsiniz. Sipariş vermeden aklınıza takılan soruları ise haftanın her günü 10:00 – 23:59 saatleri arasında aktif olan AnkaEloBoost.com canlı destek servisimize sorabilirsiniz.

FAST
Fastest boosting service
RELIABLE
6+ years experience
CHEAPEST
Best price for best service