Anka Elo Boost
Bilgi! LOL Boosting hizmetleri tekrardan hizmetinize açılmıştır. Yeni sezon başlangıcı olan 16 Ocak 2018 tarihine kadar %30 indirim olacaktır.
Hesabın Fotoğrafları Hesap Detayları
Sunucu Türkiye (TR)
Seviye 30
Lig Unranked
Çerçeve Yok
Şampiyon Sayısı 90
Kostüm Sayısı 57
Rün Sayfası Sayısı 2
Hesabın İlk Sahibiyim (?) Evet
Hesabın Kurtarma
Bilgilerine Sahibim (?)
Evet

Hesap Açıklama
[Tilki Ateşi]-[Uzunboynuz ve Yağmacı]-[KOD ADI]-[SKT T1]-[Kelle Avcısı]-[Göl Canavarı]-[Yorumcu]-[Gölge]-[Pulsefire]-[KOD ADI]-[Süper Galaksi]-[Dehşet Şovalyesi ve Çetin Ceviz]-[Beyefendi]-[Havai Fişek]-[Kum Fırtınası ve KOD ADI]-[Riot]-[Meka]-[Günahkar]-[SKT T1 ve Boksör]-[Silahşor]-[KOD ADI]-[Waterloo ve Gizli Ajan]-[Sürgün]-[Riot K-9 Köpeği ve Zebani]-[Yeraltı Dehşeti ve Gardiyan]-[Kelle Avcısı ve Savaş Ustası]-[Lanetli]-[Noel]-[Perseus]-[Gece Avcısı]-[Ejderkılıç ve Arcade]-[Muhteşem ve Haydut]-[DJ]-[Omega Timi (Obsidiyen)]-[Riot Kızı]-[Kupa Valesi ve Vahşi Batılı ve Silahşor]-[SKT T1]-[Bölüm Sonu Canavarı]-[Nosferatu]-[Savaş Makinesi]-[Gladyatör]-[KOD ADI]-[SKT T1 ve KOD ADI]-[Sihir Üstadı] . Bu Kostümlerin Hangi Şampiyonların Olduğunu Sormak veya Hesabı Satın Almak İsteyenler Benimle İletişime Geçsin .

120.00

Fiyata KDV Dahildir

Bu hesap Anka Fiyat Endeksine Göre %44 daha ucuz

62 gün önce eklendi.

13 gün önce güncellendi.

Satıcı Detayları

Kaan B.

TC Kimlik Onayı

Telefon Onayı

Satıcının iletişim bilgilerini görmek ve satıcıyla konuşabilmek için sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

Bu ilan 198 kez incelenmiştir.


Güvenli Hesap Satışı

League of Legends Hesap Satışı

Elo Boost Türkiye
Sitemizde bulunan tüm logolar ve görseller ilgili şirketlerin tescilli markalarıdır. Anka Elo Boost olarak bu şirketlerle resmi ya da gayriresmi bir bağlantımız bulunmamaktadır.