Anka Elo Boost
Bilgi! LOL Boosting hizmetleri tekrardan hizmetinize açılmıştır. Yeni sezon başlangıcı olan 16 Ocak 2018 tarihine kadar %30 indirim olacaktır.
Hesabın Fotoğrafları Hesap Detayları
Sunucu Türkiye (TR)
Seviye 30
Lig Gümüş 5
Çerçeve Yok
Şampiyon Sayısı 55
Kostüm Sayısı 21
Rün Sayfası Sayısı 2
Hesabın İlk Sahibiyim (?) Evet
Hesabın Kurtarma
Bilgilerine Sahibim (?)
Evet

Hesap Açıklama
Açık halde bulunan 21 kostüm var. Açmadıklarımın fotoğrafını yüklüyorum. Hesabın email adresini ve şifresini de vereceğim, dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi isterseniz, merak ettiğiniz başka bir şey var ise whatsapp'ten veya mail yoluyla bana ulaşabilirsiniz. Oyunu bıraktığımdan ötürü satıyorum dolayısıyla oyun ilgili herhangi bir şeyle takasa açık değilim. Not: Acil para ihtiyacım olduğundan ötürü fiyatı bu kadar düşük tutuyorum, lütfen böyle bir fiyata pazarlık teklif etmeyin. AÇIK KOSTÜMLER -Pentakill Sona -Havai Fişek Jinx -Kanlı Ay Elise -Tangocu Evelynn -Paralı Asker Katarina, Başkumandan Katarina -Kozmik Gece Xayah -Popstar Ahri -Prestijli LeBlanc -Kış Mucizesi Orianna -Omega Timi Teemo -Demirpul Shyvana -Kanlı Ay Kalista -Geleneksel Karma -Aynasız Caitlyn -Kod Adı: Yasuo -Riot Kızı Tristana -Sonsuz Karanlık Varus -Annie Harikalar Diyarı'nda -Riot Kayle

75.00

Fiyata KDV Dahildir

Bu hesap Anka Fiyat Endeksine Göre %25 daha ucuz

77 gün önce eklendi.

5 gün önce güncellendi.

Satıcı Detayları

Mehmet Hazar G.

TC Kimlik Onayı

Telefon Onayı

Satıcının iletişim bilgilerini görmek ve satıcıyla konuşabilmek için sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

Bu ilan 299 kez incelenmiştir.


Güvenli Hesap Satışı

League of Legends Hesap Satışı

Elo Boost Türkiye
Sitemizde bulunan tüm logolar ve görseller ilgili şirketlerin tescilli markalarıdır. Anka Elo Boost olarak bu şirketlerle resmi ya da gayriresmi bir bağlantımız bulunmamaktadır.