Anka Elo Boost
Bilgi! LOL Boosting hizmetleri tekrardan hizmetinize açılmıştır. Yeni sezon başlangıcı olan 16 Ocak 2018 tarihine kadar %30 indirim olacaktır.
Hesabın Fotoğrafları Hesap Detayları
Sunucu AB Batı (EUW)
Seviye 30
Lig Unranked
Çerçeve Altın
Şampiyon Sayısı 112
Kostüm Sayısı 135
Rün Sayfası Sayısı 9
Hesabın İlk Sahibiyim (?) Evet
Hesabın Kurtarma
Bilgilerine Sahibim (?)
Evet

Hesap Açıklama
Hesabın ilk sahibiyim ve sezon 2 den beri hesapla oynadım. Hesabın herhangi bir banı olmamıştır. Şuan hesap unranked olup önceki tüm sezonlarda minimum gold bitirmiştir. Dolayısıyla hesapta tüm 'Şanlı' skinler mevcuttur. Bunun dışında hesapta Ruh Bekçisi Udyr, İtfaiyeci Tristana, Firavun Amumu, Kont Vladimir, Demirci Poppy, Uzaylı Heimerdinger, Annie Harikalar Diyarı'nda ve benzeri daha birçok değerli skin bulunmaktadır.(Artık alamayacağınız 13 skin, 1820'lik 6 skin ve 1 tanede 3250lik skin hesapta mevcuttur.) Malum hesap avrupa serverında olduğundan ve euro geçerli olduğu için artık alınamayan skinler dışında bile geri kalan skinleri 0'dan almak istediğinizde gerçekten yüklü bir miktarda para dökmeniz gerekecektir. El emeği göz nuru hesabımı artık oyuna zaman ayıramayacağım için satıyorum.

300.00

Fiyata KDV Dahildir

Bu hesap Anka Fiyat Endeksine Göre %4 daha pahalı

81 gün önce eklendi.

60 gün önce güncellendi.

Satıcı Detayları

Emre A.

TC Kimlik Onayı

Telefon Onayı

Satıcının iletişim bilgilerini görmek ve satıcıyla konuşabilmek için sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

Bu ilan 196 kez incelenmiştir.


Güvenli Hesap Satışı

League of Legends Hesap Satışı

Elo Boost Türkiye
Sitemizde bulunan tüm logolar ve görseller ilgili şirketlerin tescilli markalarıdır. Anka Elo Boost olarak bu şirketlerle resmi ya da gayriresmi bir bağlantımız bulunmamaktadır.