Anka Elo Boost
Hesabın Fotoğrafları Hesap Detayları
Sunucu Türkiye (TR)
Seviye 30
Lig Gümüş 4
Çerçeve Gümüş
Şampiyon Sayısı 132
Kostüm Sayısı 570
Rün Sayfası Sayısı 20
Satış Yöntemi Elden/Online Satış (Satılık full hesap alan arkadaşa hayırlı olsun.. Sadece rank kasıp rahatına bakacak. Hiç ban yememiş Arkadaş listesi bomboş 570 tane kıyafeti var kapalı kostümler dahil . (cs riven filan hariç) 20 sayfa rün sayfası gerekli rünlerin hepsi satın alınmış full şampiyonlu..37 adet totem görünümü.. 105 adet sigirdar simgesi vardır.. Hesapla cok fazla oyuna girilmedi.. Hesap antalya içi elden diğer iller için banka yoluyla )
Takas Durumu Takas Yok
Anka Güvencesiyle Satış Güvenceli Satış Kabul Ediliyor

Hesap Açıklama
Satılık full hesap alan arkadaşa hayırlı olsun.. Sadece rank kasıp rahatına bakacak. Hiç ban yememiş Arkadaş listesi bomboş 570 tane kıyafeti var kapalı kostümler dahil . (cs riven filan hariç) 20 sayfa rün sayfası gerekli rünlerin hepsi satın alınmış full şampiyonlu..37 adet totem görünümü.. 105 adet sigirdar simgesi vardır.. Hesapla cok fazla oyuna girilmedi.. Hesap antalya içi elden diğer iller için banka yoluyla

1250.00

61 gün önce eklendi.

61 gün önce güncellendi.

Satıcı Detayları

Yusufhan Aydın

TC Kimlik Onayı

Telefon Onayı

05322802498

y.aydin7gmail.com

Güvenli Hesap Satışı

League of Legends Hesap Satışı

Elo Boost Türkiye
Sitemizde bulunan tüm logolar ve görseller ilgili şirketlerin tescilli markalarıdır. Anka Elo Boost olarak bu şirketlerle resmi ya da gayriresmi bir bağlantımız bulunmamaktadır.
  • Kurumsal İletişim ve ePosta Yardım: bilgiankaeloboost.com