Anka Elo Boost
Bilgilendirme: Anka Elo Boost olarak League of Legends hesap satış hizmetleri'ni GamerMarkt'a taşımış bulunmaktayız. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

!!! Duyuru !!!

GamerMarkt


Teşekkürler !!

Anka Elo Boost olarak yeni bir döneme geçiş yapıyoruz. Bu zamana kadarki süreçte bizimle birlikte olan ve toplamda 10.000'in üstünde hesap satış rakamına ulaşmamızı sağlayan bütün kullanıcılarımıza bir teşekkürü borç biliriz.

Sizden aldığımız bu yoğun ilgi ile size daha iyi hizmet sağlamak amacıyla Türkiye'nin en büyük League of Legends hesap satış platformu olarak, hesap satış işlemlerini daha gelişmiş, yenilikçi bir sistem ve arayüz ile www.GamerMarkt.com sitesine taşımış bulunuyoruz.

GamerMarkt olarak hedefimiz en kısa sürede, sadece League of Legends ile sınırlı kalmayarak ve başta Steam, Clash of Clans, Clash Royale gibi bir çok oyuna en gelişmiş ve en güncel hizmeti veren bir platform haline gelmektir. Bu işe başladığımız günden beri siz değerli müşterilerimize en gelişmiş, en güncel ve en güvenli platformu en uygun fiyata sunmak amacıyla hareket ettik ve bunun neticesinde böyle bir karar aldık.

Şu anda *dünyada* bulunan en gelişmiş League of Legends hesap satış sistemini faaliyet geçiriyoruz. Peki yeni sitede sizi neler bekliyor ?

Satıcılar İçin

Alıcılar İçin


NOT: Hesap satışı dışında bulunan ELO BOOST ve diğer hizmetlerimiz için Anka Elo Boost hala, size en güvenli ve uygun fiyatlı hizmet vermeye devam edecektir.

NOT: Anka Elo Boost'taki bakiyenizi GamerMarkt'a aktarma işlemi 2 gün içerisinde aktifleştirilecektir.

GamerMarkt'a Git

lol hesap satış
Elo Boost Türkiye